Stavební firma
Rekonstrukce, půdní vestavby a nástavby, výstavba spec. pracovišť
 
 
 
  ..Bytové nástavby  
 

jsou projekty, které přináší výhody stávajícím a novým obyvatelům. Na tomto místě Vám přinášíme několik bodů, které to dokazují.

 
  5+5 plusů bytových nástaveb  
  1. Zvelebení exteriéru a interiéru budovy
Dům je upraven dle požadavků stávajících vlastníků. Nejběžnějšími úpravami bývají: oprava balkónů, lodžií, instalačních rozvodů (elektro, plyn voda), společných prostor domu, zateplení objektu, vyřešení problémů se střechou, vybudování výtahu, ...
 
       
  2. Hodnota budovy
Výše uvedenými úpravami se zvýší hodnota současných bytových jednotek.
 
       
  3. Kultura bydlení
Vyšší kultura bydlení, která jde ruku v ruce s rostoucí prestiží Vaší adresy.
 
       
  4. Finanční kompenzace
ve formě příspěvku do fondu bydlení, což znamená, že současní obyvatelé jsou po jistou dobu ušetřeni poplatků do tohoto fondu.
 
       
  5. Technické řešení stávající budovy
Vyřešení jakýchkoliv technických nedostatků (např. se střechou) znamená praktické ušetření finančních prostředků z fondu oprav.
 
       
  A to především v případě, že se nástavbu rozhodnete realizovat s firmou KROSTAV s.r.o.  
       
    A proč nástavbu realizovat s námi?  
       
  1. Kvalita provedení
Firma KROSTAV s.r.o. se na provádění staveb tohoto typu specializuje. Máme propracované moderní postupy a využíváme nové technologie výstavby. Mimo jiné garantujeme demontáž původního střešního pláště až po vybudování nového.
 
       
  2. Slušné jednání
Tato sousloví znějící jako klišé je zásadním pravidlem naší práce. Jedná se o individuální přístup k obyvatelům domu, o maximální vstřícnost při realizaci jejich stavebních záměrů a také o včasné a přesné informování o dění na stavbě. Spokojenost zákazníka je vždy na prvním místě.
 
       
  3. Efektivita stavby
Vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem, kvalitní přípravě a detailní znalosti daného projektu jsme schopní realizovat výstavbu v překvapivě krátkých termínech.
 
       
  4. Dokonalost, úplnost a zodpovědnost
Po celou dobu stavby a rekonstrukce zajišťujeme úklid společných prostor. Po ukončení všech stavebních prací uvedeme společné prostory v domě do původního stavu. Veškeré dění stavby zásobujeme stavebním výtahem nebo jeřábem.
 
       
  5. Kompletní realizace na klíč
Firma KROSTAV s.r.o. zajišťuje realizaci nástaveb "na klíč". Tím lze rozumět veškeré činnosti od předprojektové přípravy přes územní a stavební řízení, stavební povolení, stavbu samotnou až po závěrečnou kolaudaci, prohlášení vlastníka, prodej nových bytových jednotek a jejich vložení do katastru nemovitostí.
 
       
  Realizujeme stavby s chutí a citlivým přístupem, kde se řídíme heslem: "přistupuj k dílu a k zákazníkovi tak, aby tě po dokončení doporučil svým přátelům".  
       
  I proto jsme připraveni pro Vás zprostředkovat setkání s lidmi, pro které jsme byty v nástavbách postavili, stejně tak i s lidmi, nad jejichž hlavami jsme stavěli, či s předsedy družstev na jejichž domech jsme nástavby realizovali.  
 
  ...Změna terasy na užitnou místnost, Urbanova ulice, Praha 5  
  Výstavba užitné, odkladní místnosti o velikosti 16,4 m2 na stávající severní střešní terase bytového domu v 5 NP.
Realizace 2011
 
     
  ...Nástavba bytových domů BD Urbanova  
  Nástavba 16 nadstandardních dvoupatrových bytů na objekty BD Urbanova - Urbanova a Holátova ul., Praha 5. Při realizaci byly v max. míře uspokojeny individuální požadavky jednotlivých majitelů bytů - vzniklo 16 naprosto osobitých, dispozičně totálně rozličných bytových jednotek.
Realizace 1999 - 2000, náklad 55 mil. Kč
 
     
   
     
  ...Nástavba bytových domů BD Farkáň  
  Komplexní zajištění výstavby 15 atypických bytových mezonetových jednotek. Tento projekt byl realizován od prvotní myšlenky přes architektonický návrh, projekt, developerské zajištění, územní rozhodnutí, stavební povolení, realizaci, kolaudaci a vklad bytových jednotek do katastru nemovitostí.
Realizace 2003 - 2005, náklad 65 mil. Kč
 
     
 

 
     
 
Základní myšlenka společnosti je ... "přistupuj k zakázce tak, aby tě investor i s dalším projektem opět oslovil a doporučil i svým nejlepším přátelům a známým".
 
Copyright c 2009 Jiří Socha : Všechna práva vyhrazena
kontakt malabry@seznam.cz